Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Uśmiech dzieci bezcenny

Uśmiech dzieci bezcenny

DSC_5761Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Piłkarze Okocimskiego KS Brzesko: Dawid Mieczkowski, Aleksander Kozioł, Radosław Jacek i Mateusz Wawryka wraz z kibicami „Piwoszy” odwiedzili dzisiaj młodych pacjentów oddziału dziecięcego w Szpitalu Powiatowym im. L. Rydygiera.

Dzieci otrzymały maskotki, które zbierali członkowie Stowarzyszenia Kibiców Okocimskiego Brzesko oraz młodzieżowej grupy kibicowskiej „Młoda Siła”. Na twarzach maluchów, a także personelu pojawiły się uśmiechy. – W imieniu dzieci dziękuję serdecznie za miłą niespodziankę. Uśmiech na ich twarzach jest bezcenny – dziękował ordynator oddziału dziecięcego lek. med. Krzysztof Kasperczyk.

Na koniec wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Dzieciom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia oraz spełnienia marzeń. – Taka inicjatywa to super sprawa. Dzieci były naprawdę zadowolone. Zaangażowanie kibiców w taką akcję choć trochę mogło pocieszyć maluchy, że swoje święto spędzą w szpitalu. Jako zawodnicy też się cieszymy, że mogliśmy brać w tym udział i życzymy dzieciakom dużo zdrowia – powiedział Dawid Mieczkowski, bramkarz Okocimskiego.

okocimski.com

Fot. Bogusław Hajduk

 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast