Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Uszew: Wypadek na DK 75 / 3 lipca 2017

Uszew: Wypadek na DK 75 / 3 lipca 2017

3 lipca 2017 r. o godz. 16.09 jednostka OSP Uszew została zadysponowana przez Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Brzesku do wypadku samochodowego na DK 75 w msc. Uszew- Okocim.

Po odebraniu zgłoszenia i otrzymaniu informacji, że 1 osoba jest poszkodowana alarmowo wyjechał zastęp 6-cio osobowy samochodem GBArt 2,5/16. Po dotarciu na miejscu stwierdzono: że samochodów osobowy zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w bok jadącego z naprzeciwka busa. Następnie samochód osobowy tyłem odbił się od drzewa. Bus został przewrócony na bok. W wyniku tego zdarzenia w samochodzie osobowym znajdowała się osoba poszkodowana przytomna.

Działania straży polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomocy przy wydostaniu poszkodowanego, transporcie do przybyłego na miejsce ZRM oraz kierowaniu ruchem. W chwili przybycia na miejsce jednostki z OSP Uszew, na miejscu pracowali już strażacy z JRG Brzesko. W trakcie prowadzenia działań ruch na DK 75 był całkowicie wstrzymany. Po przekazaniu poszkodowanego i uprzątnięciu jednego pasa ruch odbywał się wahadłowo. W wyniku tego zdarzenia utrudnienia w ruchu trwały ponad 4 godziny.

Na miejscu działania prowadziły: JRG Brzesko GCBARt 5/32, SRt Man, OSP KSRG Uszew, 2 x ZRM, 2 x Policja, Prokurator. Zakończenie działań i powrót do koszar 19.20.

Galeria zdjęć <==

OSP Uszew

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast