Don't Miss
Home » Wiadomości » UWAGA / Niewybuchy w Brzesku

UWAGA / Niewybuchy w Brzesku

Jak poinformował nas jeden z czytelników – w dniu dzisiejszym tj. 26 marca 2018 r. podczas prac ziemnych prowadzonych przy ul. Przy rondzie w Brzesku znaleziono niewybuch.

Policja zabezpiecza teren i czeka na przybycie na miejsce saperów.

Do momentu przybycia patrolu saperskiego kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu w okolicach Placu Kupieckiego.

UWAGA!

Należy mieć świadomość, że materiały wybuchowe stosowane w technice wojskowej w praktyce są całkowicie odporne na działanie warunków atmosferycznych i niezależnie od daty produkcji zachowują swe właściwości wybuchowe.

Niezachowanie należytych środków bezpieczeństwa po odnalezieniu niewybuchu/niewypału, niewłaściwe postępowanie wynikające z braku świadomości o grożącym niebezpieczeństwie może doprowadzić do wielu nieszczęść, a nawet do śmierci.

Pamiętajmy że w przypadku znalezienia starej amunicji i innych pozostałości z czasów I i II Wojny Światowej miejsce znalezienia niewybuchu należy w sposób wyraźny oznaczyć, zabezpieczyć przed dostępem osób postronnych i niezwłocznie przekazać informację o znalezisku Policji.

IB

foto: Kamil Trąba

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast