Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Uważaj Zuchu na Auta w Ruchu!

Uważaj Zuchu na Auta w Ruchu!

resize-of-plakatW czwartek, 24 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Borzęcinie odbędzie spotkanie w ramach programu „Bezpieczne drogi z Cemex”.  „Uważaj Zuchu na Auta w Ruchu!” – to inicjatywa funkcjonującej na terenie gminy Borzęcin żwirowni w ramach której dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej będą mogli uczestniczyć w spotkaniu dotyczącym bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wydarzenie zostało podzielone na trzy części – rozmowę z funkcjonariuszami policji, spektakl edukacyjny prowadzony przez aktorów oraz konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

Bohaterami przedstawienia teatralnego są dzieci: Kuba i Anka. Pasją chłopca są wielkie samochody jeżdżące po drodze obok domu. Chłopiec wymyśla sobie bajeczny świat, w którym pojawiają się ogromne samochody i sprzęt ciężki: ogromne piaskarki, wywrotki, dźwigi. Pewnego dnia gdy dzieci bawią się w chowanego wśród wielkich sprzętów, siostra Kuby – Anka – zostaje porwana przez wielką koparkę…

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich, którzy wspólnie ze swoimi „pociechami” chcieliby uczestniczyć w spotkaniu. Akcja organizowana jest przez fundacje: Zaczytani i Cemex–Budujemy Przyszłość  oraz Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie.

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast