Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Uważaj Zuchu na Auta w Ruchu!

Uważaj Zuchu na Auta w Ruchu!

resize-of-plakatW czwartek, 24 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Borzęcinie odbędzie spotkanie w ramach programu „Bezpieczne drogi z Cemex”.  „Uważaj Zuchu na Auta w Ruchu!” – to inicjatywa funkcjonującej na terenie gminy Borzęcin żwirowni w ramach której dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej będą mogli uczestniczyć w spotkaniu dotyczącym bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wydarzenie zostało podzielone na trzy części – rozmowę z funkcjonariuszami policji, spektakl edukacyjny prowadzony przez aktorów oraz konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

Bohaterami przedstawienia teatralnego są dzieci: Kuba i Anka. Pasją chłopca są wielkie samochody jeżdżące po drodze obok domu. Chłopiec wymyśla sobie bajeczny świat, w którym pojawiają się ogromne samochody i sprzęt ciężki: ogromne piaskarki, wywrotki, dźwigi. Pewnego dnia gdy dzieci bawią się w chowanego wśród wielkich sprzętów, siostra Kuby – Anka – zostaje porwana przez wielką koparkę…

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich, którzy wspólnie ze swoimi „pociechami” chcieliby uczestniczyć w spotkaniu. Akcja organizowana jest przez fundacje: Zaczytani i Cemex–Budujemy Przyszłość  oraz Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie.

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast