Nie przegap
Strona główna » Sport » V Powiatowy Turniej Krwiodawców

V Powiatowy Turniej Krwiodawców

DSCF946824 listopada 2013 roku w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Czchowie został rozegrany V Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Honorowych Dawców Krwi o Puchar Burmistrza Czchowa – Marka Chudoby.

W Turnieju udział wzięło 5 drużyn krwiodawców z Powiatu Brzeskiego:

– HDK Łoniowa,

– Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 1 z Brzeska,

– Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Czchowa,

– Niebiescy – Komenda Powiatowa Policji w  Brzesku,

– Kropelka Krwi – HDK Czchów.

Otwarcia turnieju dokonał Zastępca Burmistrza Czchowa – Tadeusz Płachta, który później wystąpił w barwach czchowskiego HDK.

Przez cały czas trwania turnieju panowała zdrowa, sportowa rywalizacja i przyjacielska atmosfera. Poziom turnieju był zróżnicowany, wśród zawodników znaleźli się profesjonaliści i amatorzy tej dyscypliny. Po rozegranych meczach w systemie każdy z każdym, w meczu o pierwsze miejsce zmierzyły się drużyny: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Czchowa z Niebieskim z Brzeska.

Zwycięzcami turnieju została drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Czchowa, II miejsce zajęła drużyna Niebieskich z Brzeska, III miejsce – drużyna Kropelka Krwi z Czchowa, IV miejsce HDK Łoniowa a V – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr. 1 z Brzeska. Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju!

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Honorowych Dawców Krwi to bardzo przyjemna forma spędzania wolnego czasu poprzez odpoczynek w aktywnej formie. Dziękujemy wszystkim za udział i serdecznie zapraszamy za rok.

Organizatorzy V Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Honorowych Dawców Krwi składają podziękowania sponsorom, którzy wsparli naszą inicjatywę, dziękujemy Zofii i Henrykowi Wrona – Hurtownia Wramex z Jurkowa oraz Małgorzacie i Wincentemu Grzesickim – Restauracja Podzamcze w Melsztynie.

Galeria zdjęć <<<

EO

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast