Nie przegap
Strona główna » Sport » V Powiatowy Turniej Krwiodawców

V Powiatowy Turniej Krwiodawców

DSCF946824 listopada 2013 roku w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Czchowie został rozegrany V Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Honorowych Dawców Krwi o Puchar Burmistrza Czchowa – Marka Chudoby.

W Turnieju udział wzięło 5 drużyn krwiodawców z Powiatu Brzeskiego:

– HDK Łoniowa,

– Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 1 z Brzeska,

– Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Czchowa,

– Niebiescy – Komenda Powiatowa Policji w  Brzesku,

– Kropelka Krwi – HDK Czchów.

Otwarcia turnieju dokonał Zastępca Burmistrza Czchowa – Tadeusz Płachta, który później wystąpił w barwach czchowskiego HDK.

Przez cały czas trwania turnieju panowała zdrowa, sportowa rywalizacja i przyjacielska atmosfera. Poziom turnieju był zróżnicowany, wśród zawodników znaleźli się profesjonaliści i amatorzy tej dyscypliny. Po rozegranych meczach w systemie każdy z każdym, w meczu o pierwsze miejsce zmierzyły się drużyny: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Czchowa z Niebieskim z Brzeska.

Zwycięzcami turnieju została drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Czchowa, II miejsce zajęła drużyna Niebieskich z Brzeska, III miejsce – drużyna Kropelka Krwi z Czchowa, IV miejsce HDK Łoniowa a V – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr. 1 z Brzeska. Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju!

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Honorowych Dawców Krwi to bardzo przyjemna forma spędzania wolnego czasu poprzez odpoczynek w aktywnej formie. Dziękujemy wszystkim za udział i serdecznie zapraszamy za rok.

Organizatorzy V Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Honorowych Dawców Krwi składają podziękowania sponsorom, którzy wsparli naszą inicjatywę, dziękujemy Zofii i Henrykowi Wrona – Hurtownia Wramex z Jurkowa oraz Małgorzacie i Wincentemu Grzesickim – Restauracja Podzamcze w Melsztynie.

Galeria zdjęć <<<

EO

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast