Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » VII Borzęckie Święto Grzyba już za nami

VII Borzęckie Święto Grzyba już za nami

Zakończyło się tegoroczne VII Borzęckie Święto Grzyba. W tym roku wszystkie imprezy odbywały się na stadionie sportowym w Łękach. Atrakcje przygotowane przez organizatorów przyciągnęły wielotysięczną publiczność. Największą atrakcją sobotniego wieczoru był Shaun Baker. Zgromadzeni fani wykonawcy mogli posłuchać największych przebojów, a wśród nich utwór „VIP”.

Wielkim zainteresowaniem cieszył się konkurs agroturystyczny “Potrawa z grzybów”. Smakowite potrawy z grzybów oraz regionalne specjały prezentowane przez Koła Gospodyń Wiejskich ucieszyły podniebienie niejednego z przybyłych gości oraz jury.

Nie zabrakło atrakcji dla dzieci: wesołe miasteczko, przedstawienie teatralne, malowanie twarzy oraz zabawy i konkursy z nagrodami zorganizowane przez “Piratów z Karaibów”.

Podczas niedzielnego koncertu starsi widzowie z przyjemnością wysłuchali piosenek, które zaśpiewał Andrzej Cierniewski. Na zakończenie wystąpił długo oczekiwany w naszym regionie zespół Feel. Piotr Kupicha wraz z kolegami wykonali wiele utworów, które znany z radia i z płyt. Wraz z bisami obejrzeliśmy półtoragodzinny koncert, który zadowolił przede wszystkim wszystkich młodych fanów grupy. Całą imprezę zakończył rewelacyjny pokaz sztucznych ogni.

Gratulujemy organizatorom tak doskonałej, pod wieloma względami imprezy, której pozazdrościć może niejeden powiat. Czekamy na przyszłoroczne Święto Grzyba.

IB

Podobne artykuły

“%RELATEDPOSTS%”

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast