Don't Miss
Home » Wiadomości » Vulcan kompetencji w Maszkienicach

Vulcan kompetencji w Maszkienicach

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Maszkienicach odbyła się debata oświatowa ,,Przyszłość oświaty w naszej gminie w kontekście kompetencji kluczowych”.

W spotkaniu wzięli udział najważniejsze osoby odpowiedzialne za oświatę w gminie Dębno z wójtem Wiesławem Kozłowskim na czele. Nie zabrakło również dyrektorów szkół, nauczycieli, rodziców oraz uczniów.

– To niezwykle ważne, aby debatować nad przyszłością gminnej oświaty w tak szerokim gremium – zaznacza włodarz gminy Dębno Wiesław Kozłowski. – Zmieniająca się demografia, nowe przepisy, inwestycje, które realizujemy w oświacie wymagają konsultacji oraz pewnych korekt. Chcemy trzymać rękę na pulsie i podejmować starania, aby nasz gminny system edukacji był efektywny i na najwyższym poziomie.

Zorganizowana debata to efekt udziału gminy Dębno w projekcie ,,Vulcan kompetencji w małopolskich samorządach”, który jest współfinansowany z budżetu Unii Europejskiej. Dyskusja odbyła się pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Galeria zdjęć <<<

ug

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast