Don't Miss
Home » Wiadomości » W sierpniu koniec przebudowy szkoły w Biadolinach Szlacheckich

W sierpniu koniec przebudowy szkoły w Biadolinach Szlacheckich

Rozpoczął się już drugi etap przebudowy i nadbudowy pomieszczeń gospodarczych w Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich na sale lekcyjne. Inwestycję wartą blisko pół milionach złotych realizuje firma BIL-BUD.

W drugim etapie tej ważnej inwestycji wykonawca ma za zadanie: dokończenie robót elewacyjnych polegających między innymi na ociepleniu budynku, wykonaniu wyprawy elewacyjnej i malowaniu, wymianie części stolarki w obrębie parteru, wykonanie prac instalacyjnych w zakresie instalacji elektrycznych (tablice elektryczne, gniazda, łączniki oświetlenie, instalacja odgromowa) oraz wykonaniu prac instalacyjnych w zakresie instalacji sanitarnych (wod. kan., c.o., wentylacja, itp.), dostarczenia i zamontowania wyposażenia nowopowstałych sal lekcyjnych i ciągów komunikacyjnych.

 – Rozbudowa tej placówki to dla nas bardzo ważna inwestycja, odpowiadająca na wskaźniki demograficzne i zmiany w systemie oświaty – tłumaczy wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski.  

Dodajmy, że koszt pierwszego etapu rozbudowy to ponad 380 tysięcy złotych. Samorząd na ten cel zdobył dofinansowanie z budżetu państwa, które wyniosło 50% poniesionych kosztów przez gminę, tj. 191 400 złotych.

ug

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast