Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » WAKACJE Z ANGIELSKIM

WAKACJE Z ANGIELSKIM

angielski 3Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Brzesku po raz trzeci mieli możliwość spędzić cztery tygodnie wakacji w sposób ciekawy i pożyteczny. Wszystko to za sprawą „Letnich zajęć z języka angielskiego” prowadzonych przez studenta Zacha Millera z University of Illinois oraz studentkę Maure Buckley z The George Washington University z USA.

Głównym celem letnich zajęć z języka angielskiego jest doskonaleniu umiejętności komunikacyjnych poprzez stworzenie naturalnych warunków do konwersacji. Zajęcia opierały się głównie na bezpośrednim kontakcie z wolontariuszem, dzięki czemu dzieci mogły zweryfikować swoją wiedzę i poćwiczyć zwroty przydatne w codziennych rozmowach. Uczestnicy kursu uczyli się też gramatyki, słownictwa i pisowni, głównie w formie zabawy. Były angielskie kalambury, gry ruchowe, quizy, karaoke, komiksy i plakaty.

Ta atrakcyjna dla młodych uczniów forma nauki powoduje, że letnie warsztaty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, w tym roku w zajęciach wzięło udział 170 uczniów. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc i życzliwość w goszczeniu wolontariusza.

Aneta Biel

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast