Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » WAKACJE Z ANGIELSKIM

WAKACJE Z ANGIELSKIM

angielski 3Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Brzesku po raz trzeci mieli możliwość spędzić cztery tygodnie wakacji w sposób ciekawy i pożyteczny. Wszystko to za sprawą „Letnich zajęć z języka angielskiego” prowadzonych przez studenta Zacha Millera z University of Illinois oraz studentkę Maure Buckley z The George Washington University z USA.

Głównym celem letnich zajęć z języka angielskiego jest doskonaleniu umiejętności komunikacyjnych poprzez stworzenie naturalnych warunków do konwersacji. Zajęcia opierały się głównie na bezpośrednim kontakcie z wolontariuszem, dzięki czemu dzieci mogły zweryfikować swoją wiedzę i poćwiczyć zwroty przydatne w codziennych rozmowach. Uczestnicy kursu uczyli się też gramatyki, słownictwa i pisowni, głównie w formie zabawy. Były angielskie kalambury, gry ruchowe, quizy, karaoke, komiksy i plakaty.

Ta atrakcyjna dla młodych uczniów forma nauki powoduje, że letnie warsztaty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, w tym roku w zajęciach wzięło udział 170 uczniów. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc i życzliwość w goszczeniu wolontariusza.

Aneta Biel

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast