Nie przegap
Strona główna » Sport » Waryś. Rodziny piknik na trawie

Waryś. Rodziny piknik na trawie

DSCF0017Już w najbliższy weekend, 10-11 sierpnia sportowym centrum gminy Borzęcin stanie się Waryś. A wszystko za sprawą Rodzinnego pikniku na trawie, corocznej imprezy organizowanej w tej właśnie miejscowości. Sportowe atrakcje to jednak nie wszystko. Szczegółowy plan znajduje się na plakacie.

Mówiąc Piknik w Warysiu wiadomo już, że trzeba szybko szlifować siatkarską formę, bowiem główną atrakcją są rozgrywki w siatkówkę plażową rozgrywane na miejscowym boisku. Do udziału w Turnieju siatkówki plażowej o Puchar Wójta Gminy Borzęcin Janusza Kwaśniaka zapraszamy wszystkie chętne dwuosobowe zespoły, bez względu na wiek czy posiadane umiejętności. Mecze rozgrywane będą w dwóch kategoriach: męskiej i żeńskiej. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojego udziału do piątku, 9 sierpnia u Mariusza Zabiegały (tel. 509 168 452). W tygodniu poprzedzającym zawody istnieje możliwość treningu na boisku w Warysiu, po wcześniejszej rezerwacji terminu u Wioletty Kwaśniak (tel. 697 141 974).

Oprócz Turnieju w siatkówkę plażową przygotowano sporo atrakcji dla najmłodszych oraz zawody i konkursy dla rodzin. Oczywiście w programie nie mogło zabraknąć miejsca na zabawę taneczną, do której na żywo przygrywać będzie zespół SOLTON BAND. To w sobotę. Cały Piknik zakończy natomiast dyskoteka w plenerze.
Przypominamy również, że Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie organizuje i pokrywa koszty przejazdu na piknik dla wszystkich dzieci z gminy Borzęcin. Zapisy dzieci przyjmowane są w poszczególnych świetlicach GOK.

GOK Borzęcin

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast