Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Weekend z TV Silesia w gminie Borzęcin

Weekend z TV Silesia w gminie Borzęcin

tvs_logo cs3Przez kilka najbliższych dni, gmina Borzęcin gościć będzie na antenie śląskiej Telewizji Silesia. Nie jest to dziełem przypadku, gdyż właśnie w tych dniach odbywają się IV Dni Gminy Borzęcin, których zwieńczeniem jest mające szeroką renomę, również na Śląsku Borzęckie Święto Grzyba. W emitowanych wejściach “na żywo” znajdzie się więc czas na dyskusję o gminie Borzęcin i jej atrakcjach, Dniach Gminy Borzęcin i Święcie Grzyba, wydarzeniach, znanych mieszkańcach, grzybach, rybach oraz agroturystystyce. Spotkamy się z Borzęciniem w wymiarze tradycji, ale i też tym współczesnym. Przemierzymy świat sportu i kultury. Zanurzymy się w frykasach borzęcińskiej grzybowej kuchni.

 Telewizja Śląska jest regionalną stacją o profilu informacyjno-rozrywkowym. Można ją oglądać we wszystkich platformach cyfrowych, wybranych sieciach kablowych oraz w niekodowanym przekazie satelitarnym o zasięgu europejskim, m.in. na platformie Orange – kanał 27, NC + – kanał 84, Cyfrowy Polsat – kanał 85, UPC – kanał 351, Multimedia Polska – kanał 17.

Relacje z gminy Borzęcin zobaczymy w czwartek, 22 sierpnia o godzinie 18:05 i 20:20, w piątek, 23 sierpnia o godzinie 09:05, 11:00, 18:05 i 20:20 oraz w niedzielę, 25 sierpnia o godzinie 9:50, 11:15, 12:45, 15:30 i 18:05. Samorząd Gminy Borzęcin Zaprasza do oglądania. Bądźcie z nami na antenie TVS.

kb

1 komentarz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast