Don't Miss
Home » Kultura » Wieczór z piosenką

Wieczór z piosenką

15 marca o godz. 18.00 w sali wystawowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku odbył się „Wieczór z piosenką”.  Wykonawcami koncertu byli  uczestnicy zajęć wokalno-aktorskich prowadzonych w Miejskim Ośrodku Kultury.

Swoje interpretacje piosenek zaprezentowali: Patrycja Bojdo, Ola Kaim, Daria Kukla, Olga Rudek, Katarzyna Szlachta, Małgorzata Wiatr, Sara Widła, Zuzanna Zachara, Adrianna Zborowska, Klaudia Zdybel i Hubert Zapiór. Akompaniowali im: Krzysztof Musiał i Karol Niemiec.

Młodzieżą która wystąpiła przed zgromadzoną publicznością – na co dzień opiekuje się Ewelina Stępień – instruktorka Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku.

A jak zapowiedziała na zakończenie koncertu p. dyrektor Małgorzata Cuber już wkrótce kolejna muzyczna podróż – tym razem z piosenkami ze znanych musicali i filmów. Koncert odbędzie się 24 marca (sobota), o godzinie 19:00 w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym.

 

Video relacje


IB

FotoOlczak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast