Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » WIELE NAS DO PIECZENIA CHLEBA

WIELE NAS DO PIECZENIA CHLEBA

Dużym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie zorganizowane w weekend 23 – 24 września przez Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu”. Były to kolejne warsztaty zorganizowane w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju. Bezpłatne zajęcia adresowane były do  mieszkańców z obszaru gmin Radłów, Borzęcin, Dębno i Brzesko a w szczególności do sołtysów, przedsiębiorców, Gospodarstw Agroturystycznych oraz Kół Gospodyń Wiejskich.
„Warsztaty z Tradycyjnego Pieczenia Chleba” – przybliżyły kultywowaną przez gospodynie domowe z terenu LGD tradycję i technikę pieczenia chleba. Odbyły się w Izbie Chleba w Przyborowie.
Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu zaprasza na kolejne organizowane przez grupę szkolenie. Tym razem będą to zajęcia z zakresu pozyskiwania środków na energię odnawialną – prezentujące możliwości pozyskiwania dofinansowania na energię odnawialną. Szkolenie odbędzie się 7 października w piątek o godzinie 16.30 w budynku Urzędu Miejskiego w Sali Obrad. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Osoby zainteresowane proszone są o zapisy, których można dokonywać mailowo: lgddebno@gmail.com lub telefonicznie: 14 68 58 788 / 14 68 46 666. Liczba miejsc jest ograniczona!
Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na stronie internetowej www.kwartetnaprzedgorzu.pl, w siedzibie Stowarzyszenia w Warysiu oraz Punktach Informacyjnych w Brzesku i Dębnie.

IB

Foto. Piotr Olczak

Podobne artykuły
“%RELATEDPOSTS%”

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast