Don't Miss
Home » Wiadomości » Wielki Konkurs Ekologiczny

Wielki Konkurs Ekologiczny

PP_SzczepanowJeśli chcecie Państwo mieć Swój udział w wygraniu przez  przedszkole w Szczepanowie wyposażenia placu zabaw lub sali przedszkolnej i  sprawić dzieciom radość na każdy dzień prosimy o głosy.

Informujemy, że nasze przedszkole bierze udział w „Ogólnopolskim Wielkim Konkursie Ekologicznym” organizowanym przez buliba.pl

Celem konkursu jest szerzenie idei ekologii i troski o środowisko naturalne wśród dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców. Chętne przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami i pracownikami przedszkola włączyli się w przygotowanie pracy plastycznej na konkurs. Zebrali różnego rodzaju opakowania po jogurtach, napojach, makulaturę, kartony, pudła, itp. Zabrali się do pracy. Wykonali przepiękny „EKOZAMEK”

Wszystkich mieszkańców Gminy Brzesko i sympatyków przedszkola w Szczepanowie zachęcamy do głosowania na  www.buliba.pl/konkursy/wielki-konkurs-ekologiczny-2013/

PP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast