Nie przegap
Strona główna » Sport » Wielki sukces sportowy Szkoły Podstawowej w Borzęcinie

Wielki sukces sportowy Szkoły Podstawowej w Borzęcinie

W dniu 25 października 2012 roku podczas sesji Rady Powiatu Brzeskiego nastąpiło wręczenie wyróżnień szkołom, które osiągnęły wysoki wynik w Powiatowym Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2011/12.  Pamiątkowe statuetki otrzymały szkoły które zajęły miejsca od 1 do 3 w klasyfikacji ogólnej.

Szkoła Podstawowa w Borzęcinie uplasowała się na wysokim III miejscu.
Do rywalizacji przystąpiło aż 47 szkół podstawowych.

Już 19 października zostaliśmy docenieni i wyróżnieni przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy na uroczystym podsumowaniu systemu współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w Małopolsce., które odbyło się w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku

Uroczystość rozpoczęło przemówienie prezesa małopolskiego SZS, Włodzimierza Nowaka, który oficjalnie podziękował wszystkim uczestnikom sportowej rywalizacji
w minionym roku szkolnym, a także uhonorował pamiątkowymi dyplomami najlepsze szkoły biorące udział w zawodach sportowych w roku szkolnym 2011/2012.

Nasza szkoła w roku szkolnym 2011/2012  uczestniczyła w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych na poziomie gminnym
i powiatowym, osiągając bardzo dobre wyniki.

Gminne zawody sportowe:

mini piłka ręczna chłopców – I m-ce

mini piłka ręczna dziewcząt –  I m-ce

mini piłka siatkowa chłopców –  II m-ce

mini piłka siatkowa dziewcząt –  I m-ce

mini piłka koszykowa chłopców –  I m-ce

mini piłka koszykowa dziewcząt –  I m-ce

Powiatowe zawody sportowe

mini piłka ręczna chłopców – I m-ce

mini piłka ręczna dziewcząt III m-ce

unihokej dziewcząt II m-ce

unihokej chłopców V m-ce

badminton drużynowy dziewcząt II m-ce

badminton drużynowy chłopców IV m-ce

mini piłka koszykowa chłopców III m-ce

mini piłka koszykowa dziewcząt III m-ce

czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt III m-ce

czwórbój lekkoatletyczny chłopców IV m-ce

halowa piłka nożna chłopców V m-ce

piłka nożna chłopców V m-ce

mini piłka siatkowa dziewcząt V m-ce

Uczniowie reprezentujący szkołę:

DZIEWCZĘTA: Małgorzata Kania, Wiktoria Rechul, Weronika  Wesołowska, Wiktoria  Zaczyńska, Bernadetta Grajewska, Natalia Wojdak, Dominika Banaś, Aleksandra Kozioł, Klaudia Kozioł, Ada Grocholska, Aneta Wesołowska.

CHŁOPCY: Hubert Wójcik, Jacek Kózka, Hubert Rogóż, Jan Kania, Jakub Mazur, Łukasz Wojdak, Hubert Bąk, Marcin Nowiński, Bartłomiej Prasoł, Przemysław Janeczek, Artur Gzyl, Krzysztof Oleksy, Przemysław Piękosz, Piotr Kobyłecki, Marcin Białek, Mateusz Michalec, Oskar Wójcik, Kamil Pilarski.

Składamy serdeczne podziękowania  naszym uczniom, którzy godnie reprezentowali nie tylko naszą szkołę ale również gminę i powiat w zawodach sportowych, życząc dalszych sukcesów i osiągnięć w dziedzinie sportu.


Anna Ostrowska i Jarosław Palej

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*