Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Wielkie zaMIESZANIE w Czchowie

Wielkie zaMIESZANIE w Czchowie

czchow_plakat_1-nJuż w najbliższą sobotę Hala Sportowa przy Publicznym Gimnazjum w Czchowie będzie areną wydarzenia  podsumowującego realizację przez gminę Czchów i Teatr Nowy z Krakowa projektu 60+. W ramach prawie półrocznego działania powstała dwudziestoosobowa grupa inicjatywna, która postanowiła skupić się na problemach osób starszych, ich aktywności w codziennym życiu społecznym, A jak wiemy najlepszy jest dobry przykład wiec w ramach imprezy zaprezentują oni samodzielnie przygotowany występ kabaretowy.

Nie może zabraknąć także czegoś dla ciała a zadba o to sam mistrz kuchni – Robert Makłowicz, który zaprezentuje swoje umiejętności, poprowadzi liczne konkursy kulinarne. Niespodzianki do degustacji przygotowały także członkinie Grupy Inicjatywnej. Dla chętnych umysłowych wyzwań będzie podróż poznawcza po labiryncie języka polskiego, oczywiście z ciekawymi nagrodami. Zawodową scenę artystyczną będzie reprezentował Edward Linde – Lubaszenko, który zaprezentuje swój spektakl. Na zakończenie spotkania planowana jest integracyjna zabawa taneczna.

„Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie, nie ważna jest metryka, liczy się to co w sercu. Myślę, że każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Słowa uznania należą się całej Grupie Inicjatywnej, która nie spoczęła na laurach i już zgłasza pomysły do realizacji w kolejnych latach” – Jarosław Gurgul- Sekretarz Gminy Czchów.

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast