Don't Miss
Home » Wiadomości » Wielkie zaMIESZANIE w Czchowie

Wielkie zaMIESZANIE w Czchowie

czchow_plakat_1-nJuż w najbliższą sobotę Hala Sportowa przy Publicznym Gimnazjum w Czchowie będzie areną wydarzenia  podsumowującego realizację przez gminę Czchów i Teatr Nowy z Krakowa projektu 60+. W ramach prawie półrocznego działania powstała dwudziestoosobowa grupa inicjatywna, która postanowiła skupić się na problemach osób starszych, ich aktywności w codziennym życiu społecznym, A jak wiemy najlepszy jest dobry przykład wiec w ramach imprezy zaprezentują oni samodzielnie przygotowany występ kabaretowy.

Nie może zabraknąć także czegoś dla ciała a zadba o to sam mistrz kuchni – Robert Makłowicz, który zaprezentuje swoje umiejętności, poprowadzi liczne konkursy kulinarne. Niespodzianki do degustacji przygotowały także członkinie Grupy Inicjatywnej. Dla chętnych umysłowych wyzwań będzie podróż poznawcza po labiryncie języka polskiego, oczywiście z ciekawymi nagrodami. Zawodową scenę artystyczną będzie reprezentował Edward Linde – Lubaszenko, który zaprezentuje swój spektakl. Na zakończenie spotkania planowana jest integracyjna zabawa taneczna.

„Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie, nie ważna jest metryka, liczy się to co w sercu. Myślę, że każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Słowa uznania należą się całej Grupie Inicjatywnej, która nie spoczęła na laurach i już zgłasza pomysły do realizacji w kolejnych latach” – Jarosław Gurgul- Sekretarz Gminy Czchów.

ug

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast