Nie przegap
Strona główna » Kultura » Wielkomiejska rozrywka w Porębie Spytkowskiej!

Wielkomiejska rozrywka w Porębie Spytkowskiej!

kino - poręba spytkowskaW te wakacje nastąpiła prawdziwa eksplozja całkiem nowego rodzaju rozrywki. Gdy to sal kinowych wchodzą nowe superhity z kolosalnymi budżetami, udziałem największych gwiazd, przepełnione efektami specjalnymi będących rezultatem tysięcy godzin pracy grafików, nastąpił wysyp kin pod gołym niebem. Nie pachnie tutaj tak dobrze znanym i kojarzącym się z kinem popkornem, nie ma zaciemnionych i wygłuszonych sal które dają wrażenie odcięcia od świata. Jest za to coś dużo ważniejszego, wspaniała atmosfera którą daje oglądanie świetnie dobranych dzieł kinematografii z możliwością popatrzenia w cudowne wieczorne niebo.

Lecz czy na pewno trzeba jechać aż do Krakowa, żeby cieszyć się tą prawdziwie wielkomiejską rozrywką? Otóż nie. W naszej gminie również mamy podobną inicjatywę: Kino Letnie w Porębie Spytkowskiej! Ostatnio wyświetlono tam  np. film “Trzy metry nad niebem”. Była to świetna opcja dla par które chciałyby spędzić romantyczny wieczór razem. Na najbliższy piątek mieszkańcy wybrali w głosowaniu film “The Last Song” – amerykański melodramat, który również może zainteresować wiele par. Będzie go można obejrzeć na dużym 210 calowym ekranie, co w przybliżeniu oznacza 4×3,5m. A już za dwa tygodnie czeka rozstrzygniecie interesującego konkursu. Tak więc, nowa wersja przyśpiewki “Jak zażyć kultury, to w Porębie ino, obiecała mi tam porębianka ….kino” jak najbardziej pozostaję aktualna, a nawet, biorąc pod uwagę proponowany repertuar, staje się coraz bardziej intrygująca i zachęcająca aby tej kultury w Porębie Spytkowskiej zażywać. Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć  pod tym linkiem do wygrania nagroda niespodzianka.

Sołtys i cały jego team zaprasza wszystkich serdecznie. Dla wygody gości, dzięki przychylności firmy Carlsberg, (oczywiście nie bez usilnych zabiegów organizatorów Kina)zakupione zostały wygodne krzesła. Żadnej prowizorki, wszystko full wypas i na najwyższym poziomie!

brzesko.info.pl

Fot. Paulina Ruszaj

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast