Don't Miss
Home » Region » Wigilia w WTZ

Wigilia w WTZ

W pomieszczeniach Warsztatu Terapii Zajęciowej w Proszówkach odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe. W spotkaniu uczestniczył m.in. Ludwik Węgrzyn Starosta Bocheński oraz Józef Mroczek Wicestarosta.

Gdy zjawili się wyczekiwani goście rozpoczęło się wspólne kolędowanie. Młodzież biorąca udział w zajęciach rewalidacyjnych przygotowała program jasełkowy pełen świątecznych życzeń i kolęd.Dziękujemy przybyłym na spotkanie gościom, za to że w natłoku obowiązków i czasu przedświątecznych spotkań znaleźli chwilę i zatrzymali się wspólnie z nami nad Cudem Narodzin Bożej Dzieciny, dziękujemy za Waszą obecność i życzliwość okazywaną każdego dnia. Mamy nadzieję, że spędzone z nami chwile były czasem pełnym radości i na długo pozostaną w Państwa pamięci. Życzymy aby wszystkie wypowiedziane w tym dniu życzenia się spełniły, a Święta Bożego Narodzenia były czasem wypełnionym radosnymi spotkaniami w gronie rodzinnym i przyjaciół. Życzymy alby nadchodzący Nowy 2018 Rok był czasem rozwoju i wspaniałych sukcesów zarówno na arenie zawodowej jaki i w domowym zaciszu.

sp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast