Don't Miss
Home » Wiadomości » Witaj Majowa Jutrzenko

Witaj Majowa Jutrzenko

To będą wyjątkowe obchody! Już 3 maja w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Biadolinach odbędzie się uroczysta liturgia z oprawą muzyczną w wykonaniu Szkoły Muzycznej I Stopnia w Domosławicach. Początek o godz. 15.

Stanisław Duda – baryton, Chór SM w Domosławicach, Wojciech Gracz – organy oraz zespół smyczkowy nauczycieli zaprezentują się już za tydzień w świątyni w Biadolinach. Za przygotowanie chóru odpowiadają natomiast Agnieszka Pamuła oraz Weronika Święch.

Na to wydarzenie zapraszam nie tylko mieszkańców Biadolin, ale całą społeczność naszej gminy. Święto Konstytucji to jedno z najważniejszych wydarzeń w ciągu roku. Chcemy je uczcić w sposób szczególny – podkreśla wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski. – Msza Domosławicka będzie z jednej strony uroczystym spotkaniem z Bogiem, ale także prawdziwą ucztą dla ucha.  

Należy jednak przypomnieć, że przed wizytą w świątyni, warto wybrać się również na V Dębiński Bieg po Flagę. Trasa biegu będzie wiodła przez Wolę Dębińską i Maszkienice. Start i meta biegu zlokalizowane będą przy Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej. Uczestnicy będą rywalizować w kilku kategoriach oraz na różnych dystansach. Start biegu głównego zaplanowano na g. 13:10.

ug

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast