Nie przegap
Strona główna » Region » Wizyta Beaty Szydło w Bochni / film/zdjęcia

Wizyta Beaty Szydło w Bochni / film/zdjęcia

W sobotę 9 czerwca wicepremier Beata Szydło spotkała się w sobotę z wyborcami w Bochni. Spotkanie to część zapowiedzianego przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego podczas kwietniowej konwencji Zjednoczonej Prawicy – objazdu po kraju najważniejszych polityków obozu rządzącego.

– „My dzisiaj coś zaczynamy – zaczynamy wielką drogę po Polsce i jednocześnie zaczynamy wielką rozmowę z Polakami” – mówił wówczas w Warszawie lider PiS.

Wicepremier spotkała się w sali Oratorium Św. Kingi z mieszkańcami oraz samorządowcami z okolic Bochni i Brzeska. W swoim wystąpieniu Beata Szydło wspomniała o zrealizowanych do tej pory programach prorodzinnych, ale też planach wdrożenia kolejnych projektów w tym m.in. programów prospołecznych.

W części spotkania przeznaczonej na pytania i dyskusję oprócz pytań oraz wyrazów uznania kierowanych pod adresem działań rządu przez sympatyków partii rządzącej doszło do wymiany zdań z sympatykiem KOD. Już po zakończeniu spotkania doszło dodatkowo do szarpaniny z udziałem jednego ze starszych mieszkańców Bochni, a wspomnianym działaczem KOD. O całej sprawie poinformował portal bochnianin.pl <==. Wg. informacji medialnych sprawa zgłoszona została na Policję.

Informacja o burzliwym spotkaniu w Bochni trafiła do ogólnopolskich mediów.

Zapis transmisji ze spotkania

Spotkanie z Beatą Szydło w Bochni

Opublikowany przez Informator Brzeski 9 czerwca 2018

IB

Fot. Maciej Mazur

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast