Don't Miss
Home » Wiadomości » Wizyta Wiceprezesa PiS w Brzesku / relacja video / zdjęcia

Wizyta Wiceprezesa PiS w Brzesku / relacja video / zdjęcia

W niedzielę 15 kwietnia 2018 r. w sali Cechu Rzemiosł odbyło się spotkanie sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z Wiceprezesem PiS Joachimem Brudzińskim. 

Po sobotniej konwencji Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy jaka odbyła się w Warszawie politycy PiS odbyli w całym kraju serię 35 spotkań z wyborcami. Najliczniejsze grono polityków partii rządzącej zawitało do Małopolski, gdzie odbyło się aż 5 spotkań.  Minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński gościł w Brzesku oraz w Małopolsce. W swoim wystąpieniu nawiązał do planów Rządu Mateusza Morawieckiego ogłoszonych podczas sobotniej konwencji – w tym m.in. o 300 zł co roku na wyprawkę szkolną dla dziecka, obniżeniu podatku CIT dla małych i średnich firm, darmowych leków dla kobiet w ciąży, programie wsparcia dla twórców kultury ludowej i funduszu przeznaczonym na budowę i naprawdę dróg lokalnych.

Nie zabrakło również pytań od zgromadzonych mieszkańców i samorządowców – w szczególności związanych ze sprawami lokalnymi.

W spotkaniu wzięli udział m.in.: Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko, Europoseł Edward Czesak, Poseł prof. Włodzimierz Bernacki, Poseł Wiesław Krajewski, Poseł Michał Wojtkiewicz. Wśród gości znaleźli się przedstawiciele władz samorządowych różnych szczebli.

Relacja video:

Brzesko. Spotkanie z Wiceprezesem Prawa i Sprawiedliwości Joachimem Brudzińskim. with CameraFi Live

Brzesko. Spotkanie z Wiceprezesem Prawa i Sprawiedliwości Joachimem Brudzińskim.

Opublikowany przez Informator Brzeski 15 kwietnia 2018

==

Fot. Maciej Mazur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast