Don't Miss
Home » Kultura » „Wołanie o miłość” – zaproszenie na premierową sztukę Bożonarodzeniową

„Wołanie o miłość” – zaproszenie na premierową sztukę Bożonarodzeniową

owłanie o wolnośćStało się już tradycją, że GRUPA TEATRALNA PRZY PARAFII MIŁOSIERDZIA w Brzesku po raz kolejny przygotowała dla wszystkich mieszkańców miasta oraz ich rodzin, przyjaciół i znajomych SPEKTAKL BOŻONARODZENIOWY.

W tym roku nie będą to tradycyjne Jasełka, ale już trzecia, zupełnie nowa opowieść autorstwa i w reżyserii Agaty Podłęckiej – animatorki grupy o przejmujących losach dzieci, które jak nikt inny czekają na przepełnione cudem Święta Bożego Narodzenia i na szczęśliwe rozwiązania w ich pełnym problemów i dramatów życiu. Często opuszczone, niekochane wyciągają do dorosłych ręce w nadziei, że ktoś je uchwyci. Jak potoczą się losy Elizy, dla której najtrudniejszym słowem jest DOM?

Odpowiedź da sztuka  pt.”Wołanie o  miłość”, która wystawiana będzie w sali teatralnej przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku.

Dzieci będą czekały na Was  drodzy Widzowie. Z myślą o Was między obowiązkami szkolnymi ciężko pracowały nad przygotowaniem widowiska.

PREMIERA w II Dzień Świąt Bożego Narodzenia 26.12.2012.  o godz. 15.30.

Agata Podłęcka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast