Don't Miss
Home » Wiadomości » Wyborczy maraton na ostatniej prostej

Wyborczy maraton na ostatniej prostej

DSC_2755-nW czwartek 13 listopada odbyła się konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Wyborców „Samorządy Razem”. W konferencji wzięli udział liderzy wszystkich czterech okręgów oraz kandydaci do Rady Powiatu z terenu gminy Brzesko. Kandydatów przedstawił Ryszard Ożóg znany brzeski samorządowiec. Samorządy Razem, jako komitet w wyborach przed czterema laty uzyskał największe poparcie głosujących i wprowadził do Rady Powiatu silna reprezentację. W komitecie znaleźli się reprezentanci sześciu z siedmiu gmin Powiatu Brzeskiego. Podczas konferencji podsumowano mijającą kadencję oraz przedstawiono program komitetu na najbliższe lata.

Tomasz Latocha Wiceprzewodniczący Rady Powiatu mijającej kadencji a zarazem kandydat na radnego powiatowego podkreślił, iż komitet „Samorządy Razem” skupia kandydatów reprezentujących różne środowiska i profesje. Jestem przekonany, że każdy z mieszkańców naszego powiatu znajdzie na naszych listach swoją godną reprezentację. Przez cztery lata pokazaliśmy, że nie boimy się wyzwań i potrafimy działać skutecznie na wielu płaszczyznach szanując głos mieszkańców nawet najmniejszych miejscowości. Do zrobienia jest wiele a czasy nie są łatwe i dla tego trzeba dokonywać mądrych, racjonalnych wyborów. Należy wybierać ludzi doświadczonych i pracowitych takich, którzy w swojej pracy kierują się dobrem społecznym a nie tylko koniunkturalizmem czy cwaniactwem politycznym.

Komitet Wyborczy Wyborców „Samorządy Razem” to lista nr 13 i chyba nie bez powodu konferencja miała miejsce 13 listopada.

IB

Foto. Maciej Mazur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast