Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Wychowywać to kochać i wymagać !

Wychowywać to kochać i wymagać !

szkoa-dla-rodzicwJuż 6 października 2016 r. w Ośrodku  Interwencji Kryzysowej przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Brzesku rusza I edycja „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”.

Szkoła dla rodziców i wychowawców  to program spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi lub wychowankami. Jego głównym celem jest wspieranie rodziców i wychowawców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą.

Nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, wymiana doświadczeń, to małe kroki ku głębszej relacji, dającej zadowolenie, poczucie wzajemnej bliskości. To także nauka dialogu i kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku.

Szkoleniem zostanie objętych  kilkanaście rodzin z powiatu brzeskiego, w tym kilka rodzin zastępczych, które chcą wzmocnić swoje kompetencje.

Mamy nadzieje, że organizowane szkolenie pn. „Szkoła dla rodziców  i wychowawców” będzie początkiem cyklu szkoleń o podobnej tematyce dla różnych grup społecznych i na stałe wpisze się w ofertę naszego Ośrodka.

W pierwszej edycji wszystkie miejsca są już zajęte, osoby zainteresowane  uczestnictwem w kolejnej edycji „Szkoły dla rodziców i wychowawców” proszone są o kontakt z Kierownikiem Ośrodka Interwencji Kryzysowej przy Powiatowym Centrum Pomocy rodzinie w Brzesku panią Anetą Rzepa ul. Piastowska 2 B, 32-800 Brzesko, tel: 14/66-300-31.

IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast