Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Wyniki wyborów samorządowych 2014 – Gminy powiatu Brzeskiego

Wyniki wyborów samorządowych 2014 – Gminy powiatu Brzeskiego

wybory

Wybory samorządowe 2014 były wyjątkowe pod wieloma względami – m.in. ze względu na wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych oraz na żenująca sytuację z opóźnieniem podania do wiadomości publicznej oficjalnych wyników wyborów.

Dużo w tym winy Państwowej Komisji Wyborczej i jej nowego systemu informatycznego, którego działanie, a właściwie brak doprowadziło do sytuacji w której nowego znaczenia nabierze sformułowanie „polskie standardy wyborcze”. Niestety te standardy są w tej chwili niższe niż wielokrotnie wyśmiewane standardy wyborcze na wschód od Polski…

Budzi to wiele zastrzeżeń do jakości prowadzonych wyborów i ich rzetelności. Nie brakuje też informacji o niezbyt wysokich standardach zachowania kandydatów na radnych w różnych miejscowościach powiatu brzeskiego – i to co szczególnie przykre w dniu wyborów! Tego typu zachowania powinny być piętnowane i eliminowane przez opinię publiczną. Nie można dopuścić do takich zachowań w imię kilkuset złotych diety i dostępu do „władzy” przez okres 4 lat.

Poniżej zamieszczamy oficjalne wyniki wyborów w poszczególnych gminach Powiatu Brzeskiego:

Gmina Brzesko <==

Gmina Borzęcin<==

Gmina Czchów <==

Gmina Dębno <==

Gmina Gnojnik <==

Gmina Iwkowa <==

Gmina Szczurowa <==

==

IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast