Don't Miss
Home » Wiadomości » Wypadek na A4 – autostrada zablokowana / 12 lipca 2018 r.

Wypadek na A4 – autostrada zablokowana / 12 lipca 2018 r.

W czwartek 12 lipca 2018 r. w godzinach porannych na autostradzie A4 na wysokości Brzeska, na pasie w kierunku Tarnowa (469 km autostrady) doszło do zderzenia samochodu osobowego oraz ciężarowego. W wyniku zdarzenia zostały poszkodowane 3 osoby.

Na miejscu działają służby ratownicze – policja, straż pożarna oraz Zespoły Ratownictwa Medycznego. Szacowany czas blokady autostrady – do godz 11.00.

Jezdnia w kierunku Tarnowa jest całkowicie zablokowana, a ruch zamknięty. Policja zaleca zjazd na węzłach Bochnia i Brzesko oraz dalszą podróż drogą krajową nr 94.

Jak informują nas kierowcy dochodzi do żenujących sytuacji w wydaniu niektórych kierowców. Część samochodów znajdujących się bliżej miejsca wypadku zawracała pod prąd powodując dodatkowe zamieszanie. Nie obeszło się bez przekleństw i awantur. O zorganizowaniu prawidłowego korytarza życia dla służb ratowniczych lepiej już nawet nie wspominać…

 

Mapa – natężenie ruchu – godz 10.00

 

 

 

 

 

 

IB

Foto / LK

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast