Don't Miss
Home » Wiadomości » Wypadek na A4/ Biadoliny Radłowskie

Wypadek na A4/ Biadoliny Radłowskie

30 czerwca 2018 r. obfitował w kolizje na odcinku Bochnia-Brzesko-Tarnów. Około godziny 13.30 doszło do dwóch równoległych wypadków na 484 kilometrze autostrady (Biadoliny Radłowskie). Co zaskakujące – pomimo poważnie wyglądającej sytuacji (szczególnie na pasie w kierunku Tarnowa) nie odnotowano rannych. W zdarzeniach brały udział 3 auta na pasie w kierunku Krakowa oraz 1 auto na pasie w kierunku Tarnowa. 

Do zdarzenia na pasie w kierunku Tarnowa doszło prawdopodobnie z powodu wystrzału opony. Natomiast zderzenie na pasie w kierunku Krakowa było prawdopodobnie następstwem chęci przyglądnięcia się wypadkowi i hamowania w jego pobliżu (niestety takie zachowanie bardzo często doprowadza do kolizji na A4).

Działania ratownicze na wspomnianym odcinku prowadziły zarówno jednostki PSP jak i OSP z powiatu Tarnowskiego i Brzeskiego, oraz policja.  Przez około 2 godziny trwały utrudnienia w ruchu i tworzyły się zatory.

Sytuacja drogowa – około godz 14.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Video

IB / 

foto – nadesłane

Video – Tomasz Latocha

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast