Don't Miss
Home » Wiadomości » Wypadek – Okocim – droga K-75

Wypadek – Okocim – droga K-75

W dniu 19 listopada 2012 r. w godzinach przedpołudniowych do Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym w miejscowości Okocim droga K-75.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono, że z niewiadomych przyczyn samochód osobowy zjechał z drogi, dachował uderzając w przydrożne drzewa. Siła uderzenia była tak potężna, iż silnik oraz inne elementy były porozrzucane na znaczne odległości. Działania JRG polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przy użyciu znaków i słupków ostrzegawczych, oraz udzieleniu pomocy medycznej osobie poszkodowanej, którą następnie przekazano przybyłemu na miejsce zespołowi pogotowia ratunkowego.

Po wykonaniu czynności dochodzeniowych miejsce zdarzenia uprzątnięto z pozostałości powypadkowych. W akcji ratunkowej udział brały trzy pojazdy z JRG KP PSP w Brzesku.

Galeria zdjęć <<<

st.kpt. Lach Piotr PSP Brzesko

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast