Don't Miss
Home » Wiadomości » Wypadek śmiertelny w Czchowie – 9 września 2012

Wypadek śmiertelny w Czchowie – 9 września 2012

09. września 2012 ok. godz. 13:38 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Brzesku wpłynęła informacja o wypadku w miejscowości Czchów na drodze krajowej 75.

Do działań zadysponowano jeden samochód z JRG Brzesko oraz dwa samochody z OSP KSRG w Czchowie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w wypadku brały udział motocykl oraz rower. W wyniku zderzenia kierujący rowerem poniósł śmierć na miejscu a kierujący motocyklem w ciężkim stanie został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

W trakcie działań ruch na drodze odbywał się z utrudnieniami. Działania służb ratowniczych trwały blisko 4 godz.

Galeria zdjęć <== 

asp sztab. Boroń Jerzy

2 komentarze

  1. Jechałem dwa samochody od tego wypadku. Samego zderzenia nie widziałem ale powiem że zdjęcie nie oddaje tego wypadku, wyglądało to drastycznie. Zakręt wcześniej włączałem się do ruchu mogłem się włączyć przed nimi ale ich puściłem na moje szczęście bo może to ja bym uczestniczył w wypadku. Ani jednej ani drugiej strony nie znałem ale ku przestrodze proszę nie wyprzedzajcie na skrzyżowaniu i na podwójnej Ciągłej. [*]
    Szkoda życia ludzkiego

  2. Wyprzedzanie w tym miejscu jest normą. Nic to, że podwójna ciągła i skrzyżowanie z 4 drogami poprzecznymi oraz most.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast