Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Wypadek w Jadownikach – 22 lipca 2012

Wypadek w Jadownikach – 22 lipca 2012

22 lipca 2012 roku do Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 4 w miejscowości Jadowniki.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa samochody ratownicze z JRG Brzesko. Po przybyciu na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono, że w wypadku drogowym brał udział jeden samochód osobowy, który zjechał z drogi do rowu i uderzył czołowo w mostek przejazdowy.

W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby, z których jedna w chwili przybycia zastępów JRG znajdowała się w samochodzie i wymagała wykonania dostępu przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Dalsze działania straży, polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu osobom poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zespołów ratownictwa medycznego, poszkodowani obywatele Niemiec zostali przekazani, a następnie przetransportowani do szpitala.

Galeria zdjęć <==


PSP Brzesko / st. kpt. Piotr Słowiak

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast