Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Wypadek w Jadownikach – 29 sierpnia 2012

Wypadek w Jadownikach – 29 sierpnia 2012

29 sierpnia w środę w godzinach popołudniowych na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego na ulicy Staropolskiej w Jadownikach.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów Straży Pożarnej stwierdzono, że samochód osobowy znajduje się na dachu a obok samochodu znajduje się nieprzytomny kierujący, bez wyczuwalnego tętna i oddechu z licznymi obrażeniami ciała. Pomimo natychmiast podjętej reanimacji przez służby ratownicze nie udało się uratować życia młodego mężczyzny.
Utrudnienia na drodze związane z tragicznym zdarzeniem trwały do godziny 20:00.

 

Galeria zdjęć <==

PSP Brzesko

4 komentarze

  1. Młody chłopak 23 lata……..szybki samochód…….tatuś pewnie kupił. Z dwojga złego jechał sam, nikt nie szedł ani nie jechał z przeciwka. [*]

  2. Z tym szybkim samochodem to bym nie przesadzał bo to zwykła 60-70 konna cordoba bez mapy. Gdyby ktoś jednak jechał albo szedł z przeciwka to chłopak by żył bo by nie wyprzedzał. [*]

  3. znaliście go żeby się tu wypowiadać? Sądzę, że nie. [*]

  4. Zginął młody chłopak. Żal życia. Zwykły błąd młodości. Niestety jemu się nie udało. Zostawił bliskich, więc nie mędrkujmy. Czy inni czegoś się nauczą?

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast