Don't Miss
Home » Kultura » Wystawa Katarzyny Pacewicz-Pyrek w MOK – zdjęcia

Wystawa Katarzyny Pacewicz-Pyrek w MOK – zdjęcia

Zachwycające kompozycje kwiatowe i kulinarne czekały na wszystkich amatorów wrażeń artystycznych, którzy odwiedzili Piwnice MOK 6 września.

„APETYT NA KWIATY”- WYSTAWA ARANŻACJI ROŚLINNYCH I NIESPODZIANEK KULINARNYCH – to tytuł wystawy jaka została otwarta w tym dniu w Piwnicy Brzeskiej w podziemiach Miejskiego Ośrodka Kultury.

Autorką wystawy jest Katarzyna Pacewicz-Pyrek – brzeska florystka, artystyczna dusza, a także radna Rady Miejskiej w Brzesku w jednej osobie.

Florystyka to sztuka ani łatwa, ani prosta. Kwiaty to naturalne tworzywo, które w rękach tak doświadczonej i utalentowanej florystki jaką jest Katarzyna Pacewicz-Pyrek nabiera nieoczekiwanych kształtów. Właśnie takie prace możemy oglądać na wystawie.

Na przybyłych gości czekały niespodzianki kulinarne przygotowane przez autorkę wystawy. Wśród obecnych podczas wystawy był również Poseł na Sejm Rp Robert Wardzała.


IB
Foto-Bogusław Hajduk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast