Nie przegap
Strona główna » Sport » XI Gminny Turniej Piłki Nożnej Firm o Puchar Wójta Gminy Iwkowa

XI Gminny Turniej Piłki Nożnej Firm o Puchar Wójta Gminy Iwkowa

36321 lipca 2013 r. na stadionie “Ivy” Iwkowa odbył się XI Gminny Turniej Piłki Nożnej Firm o Puchar Wójta Gminy Iwkowa. W tym roku startowało 12 drużyn: BAJER DOM, BIENIEK, PYTEL, NITUS, KAMIX, ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH, KAMBUD, SZKÓŁKA PIŁKARSKA ZUBELLO, SAM SĘK, PAJOR, MALA-MAESTRO, GOSPODARSTWO OGRODNICZE. Drużyny podzielono na trzy grupy po cztery zespoły w każdej. Po kilku godzinnych rozgrywkach najlepszymi zespołami okazały się: Szkółka Piłkarska ZUBELLO – I miejsce, MALA-MAESTRO – II miejsce oraz BAJER DOM – III miejsce. Rozgrywkom sędziowali: Andrzej Maślanka i Krzysztof Pietras.

Tegoroczne rozgrywki połączone zostały imprezą integracyjna projektu “Jesteśmy najlepsi” realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Iwkowej w ramach projektu Gminy Czchów w partnerstwie z Gminą Gnojnik i Gminą Iwkowa współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Równolegle ze zmaganiami piłkarskimi na boisku treningowym odbywały się zabawy i konkursy dla najmłodszych z nagrodami. Zainteresowani ofertami pracy, szkoleniami mogli skorzystać z fachowej porady przy stoisku Wojewódzkiego Urzędu Pracy zespół zamiejscowy w Tarnowie. Do późnych godzin nocnych wszyscy świetnie się bawili przy muzyce przygrywanej przez zespół ERW BAND.

Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury w Iwkowej, LKS IVA Iwkowa oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej składają serdeczne podziękowania wszystkim za pomoc w organizacji całej imprezy. Szczególne podziękowania kierujemy do: firmy KAMIX Władysława Kamińskiego i jego pracowników, Kazimierza Gryza oraz firmy DIMARCO Marka Strzelca i jego pracowników.

Galeria zdjęć <<<

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast