Don't Miss
Home » Sport » XII Mistrzostwa Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Pływaniu

XII Mistrzostwa Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Pływaniu

9 grudnia 2017 r. na krytej pływalni Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych MSWiA w pływaniu i równolegle się XII Mistrzostwa Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Pływaniu. W zmaganiach, podczas których nie brakowało emocji reprezentując naszą jednostkę udział wziął asp. sztab. Łukasz Litwora dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej PSP w Brzesku. W mistrzostwach przeprowadzono łącznie 18 konkurencji. Nasz kolega podczas tegorocznych Otwartych Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w pływaniu wywalczył dwa srebrne medale w konkurencji 400 m i 100 m stylem dowolnym oraz jeden brązowy medal na dystansie 50 m stylem dowolnym, natomiast w XII Mistrzostwach Polski Państwowej Straży Pożarnej w pływaniu w konkurencji 400 m i 100 m stylem dowolnym, Łukasz staje na podium, dwa razy sięgając po złoto. Ponadto zdobywa jeszcze brązowy medal na dystansie 50 m stylem dowolnym.

W imieniu wszystkich pracowników Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku składamy najserdeczniejsze gratulacje dla Ciebie Łukaszu z okazji tak wielu wspaniałych osiągnięć, życzymy wielu kolejnych sukcesów oraz satysfakcji i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym.

PSP Brzesko

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast