Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » XVI AUKCJA PRAC UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWEJ W BRZESKU

XVI AUKCJA PRAC UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWEJ W BRZESKU

Już po raz 16-sty Warsztat Terapii Zajęciowej w Brzesku serdecznie zaprasza na Aukcję Prac Uczestników Warsztatu, która odbędzie się 23 maja 2018 r. w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku, ul. Plac Targowy 10. Obecnie w sali wystawowej, w RCKB w Brzesku trwa przedukcyjna wystawa prac, na której można zobaczyć wiele pięknych obrazów o różnorodnej tematyce, malowanych w różnych technikach artystycznych, wyszywanych haftem krzyżykowym i liczonym, imitacje mozaik, prace z ceramiki, drewna, sklejki i metalu.

Wystawa prac zakończy się 23 maja 2018 r. Tego dnia, o godz. 17.30 odbędzie się XVI Aukcja Prac, którą rozpocznie przedaukcyjny spektakl pt. „Niepodległa rozśpiewana”, w wykonaniu brzeskiej grupy teatralnej Szał Dzika. Po przedstawieniu odbędzie się uroczyste poświęcenie nowego busa warsztatowego. Oprócz aukcji i licytacji prac, będzie można zakupić wiele przedmiotów codziennego użytku, obrazów, rękodzieł w wolnej sprzedaży. To szczególny dzień dla brzeskiego warsztatu, zapraszamy wszystkich chętnych i liczymy na Państwa obecność i wsparcie.

IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast