Nie przegap
Strona główna » Sport » XVI Gwiaździsty Rodzinny Zlot Rowerowy “Rowerem po zdrowie” 2017

XVI Gwiaździsty Rodzinny Zlot Rowerowy “Rowerem po zdrowie” 2017

Każdego roku, miłośnicy sportu jakim jest jazda na rowerze spotykają się na Gwiaździstym Rodzinnym Zlocie Rowerowym „Rowerem po zdrowie”. Tegoroczna edycja zlotu zorganizowana została 21 maja 2017 r. z metą w Bochni. Organizatorem tego wydarzenia, tradycyjnie było Małopolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Zarząd Województwa Małopolskiego, a w tym roku również miasto Bochnia.

Grupa pięćdziesięciu pięciu osób z terenu gminy Szczurowa udała się tego dnia do Bochni – do Parku Rodzinnego Uzbornia, by wspólnie z innymi miłośnikami dwóch kółek miło spędzić czas.

Po pokonaniu 30-sto kilometrowej trasy, dzielącej Szczurową od miejsca docelowego, można było wziąć udział w różnych konkurencjach sportowych, jak choćby rzut sześcianami, strzały do punktowanej bramki, toczenie kul, zgadywanka terenowa, cieszące się ogromną popularnością przeciąganie liny i mnóstwo innych.

Tradycyjnym punktem programu był trójbój Vip-ów, czyli zmagania gospodarzy gmin w różnego rodzaju kategoriach sportowych.

Na zakończenie, wylosowano rowery, które ufundowali wójtowie oraz burmistrzowe każdej biorącej w zlocie gminy.

Galeria zdjęć <==

Koordynator Gminny / Szczurowa- mgr Elżbieta Gądek

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast