Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Z komputerem za pan brat - kurs w gminie Gnojnik

Z komputerem za pan brat - kurs w gminie Gnojnik

20130917_133332Od 6 do 18 września 2013 r. dla uczestników projektu „Jesteśmy Najlepsi” z terenu Gminy Gnojnik odbywał się kurs „Obsługa komputera”. Udział w nim wzięło 10 uczestników projektu. Kurs prowadzony był w Zespole Szkół w Tymowej, w sali komputerowej, przystosowanej do nauki.

Kurs „Obsługa komputera” to 40 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych. Szkolenie ma na celu opanowanie wiadomości potrzebnych do samodzielnego obsługiwania komputera, w szczególności nabycia umiejętności posługiwania się programami z pakietu Microsoft Office, swobodnego poruszania się po Internecie, poszukiwania informacji, zamieszczania ogłoszeń, itp. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom, uczestnicy dużo łatwiej odnajdą się w dzisiejszej rzeczywistości, w której obsługa komputera, podstawowych programów i umiejętne poszukiwanie informacji to podstawy na rynku pracy. Ukończenie kursu pozwoli uczestnikom szkolenia wzmocnić swoją pozycję jako poszukujących pracy.

Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymali stosowne zaświadczenia.

Jesteśmy najlepsi”
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ze środków budżetu państwa

Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Priorytet VII Promocja integracji społecznej
Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej

kl

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast