Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Z pomocą na Święta Bożego Narodzenia

Z pomocą na Święta Bożego Narodzenia

1295315Po raz kolejny młodzi działacze z Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości w Brzesku zorganizowali paczki świąteczne z podarunkami dla potrzebujących rodzin z Brzeska i okolic.

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsze i najbardziej rodzinne święta w naszej tradycji. Chcieliśmy, aby ten szczególny i wyjątkowy czas, był jeszcze bardziej radosny i szczęśliwy dla potrzebujących rodzin, które niestety z uwagi na różne sytuacje życiowe, znalazły się w potrzebie.  Czasem tak niewiele trzeba, aby zrobić tak wiele, a uśmiech, radość i wiara w drugiego człowieka tak bardzo pomaga. Nie możemy myśleć tylko o sobie! Pomoc bliźniemu to ludzka rzecz, a dookoła nas tak wiele jej potrzeba. Serdeczne dziękuję wszystkim osobom, które włączyły się w naszą akcję i pokazały swoje wielkie serce, nie pozostając obojętne na los innych. Zapewniam, że nie jest to nasza ostatnia akcja – mówi Justyna Wójtowicz- Woda przewodnicząca FM PiS w Brzesku. W paczkach z podarunkami najmłodsi obdarowani znaleźli także zabawki, którymi podzieliły się dzieci z klasy 2 C Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzesku.

IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast