Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Zaatakował policjanta łomem

Zaatakował policjanta łomem

policjaDo policyjnego aresztu trafił agresywny 57-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego. Mężczyzna podczas interwencji zaatakował funkcjonariusza łomem. Na szczęście policjant szybko zareagował i odskoczył, unikając uderzenia.

Najwyraźniej wczorajsza (tj. 28.07) wizyta funkcjonariuszy, którzy zostali wezwani na interwencję do Maszkienic, nie spodobała się awanturującemu 57-latkowi. Rozjuszony mężczyzna, jak tylko zobaczył policjantów, swoją agresję skierował w ich stronę. Mundurowi nie mieli nawet szansy porozmawiać z nim. Gdy tylko do niego podeszli, pijany 57-latek od razu zaatakował. Trzymając w ręku łom rzucił się w kierunku policjanta. Funkcjonariusz wykazał się sporym refleksem i zdążył odskoczył przed ciosem. Wspólnie już z kolegą z patrolu szybko obezwładnili napastnika. To jednak nie ostudziło jego zapału. Mężczyzna zaczął grozić interweniującym policjantom. Krewki 57-latek trafił do policyjnego aresztu. W organizmie miał 2,5 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut czynnej napaści na funkcjonariusza.

KPP

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast