Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Zaginął bagaż jednego z pielgrzymów!

Zaginął bagaż jednego z pielgrzymów!

ŚDM BRZESKOOto treść ogłoszenia krążącego dziś w lokalnej sieci:

“Wczoraj wieczorem, w okolicach budynku Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego zginął szary plecak będący własnością jednego z pielgrzymów z grupy węgierskiej. Uczciwy znalazca proszony jest o jego zwrot, można go przynieść do siedziby Urzędu Miejskiego, przy ulicy Głowackiego 51, do pokoju numer 12 na parterze. Wszystkie osoby, które natkną się na zagubiony bagaż, ubrania bądź dokumenty proszone są o przynoszenie ich pod wskazany adres lub telefon pod nr: 14 68 65 118 lub 14 68 65 112.”

Byłoby świetnie gdyby zagubione rzeczy odnalazły się. Wyobraźmy sobie, że jesteśmy z wizytą w obcym kraju i znikają nam najpotrzebniejsze rzeczy osobiste. Tym bardziej, dobrze byłoby gdyby rzeczy te trafiły do “uczciwego znalazcy” a nie ” nieuczciwego biorcy”. Pamiętajmy, że każdy z nas jest wizytówką Polski na światowych dniach młodzieży. Liczymy na szybkie odnalezienie zagubionego bagażu.

http://brzesko.info.pl

 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast