Don't Miss
Home » Wiadomości » Zagłosuj na III Małopolski Festiwal Muzyki Rozrywkowej w Borzęcinie

Zagłosuj na III Małopolski Festiwal Muzyki Rozrywkowej w Borzęcinie

UWAGA!!! Ruszyło głosowanie w ramach 3. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Wśród zgłoszonych zadań, planowany na 2019 rok III Małopolski Festiwal Muzyki Rozrywkowej w Borzęcinie, w NOWEJ, ZMODYFIKOWANEJ FORMULE. Koncerty muzyki dance, w tym muzyki klubowej, hip hop, freestyle rap i disco polo, występy kapel weselnych i znakomitych orkiestr dętych, dwa dni wspaniałej rodzinnej zabawy i wstęp gratis na pierwszy oraz drugi dzień imprezy – to ambitne plany organizatorów. Aby je zrealizować, potrzebny jest Twój Głos.

Zagłosuj na III Małopolski Festiwal Muzyki Rozrywkowej na stronie https://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie– kod zadania TAR03 i weź udział w wyjątkowym wydarzeniu!!!
WAŻNE! Głosowanie nie pociąga za sobą żadnych kosztów finansowych. Aby zagłosować, wystarczy wejść na stronę i poświęcić tylko minutę.

Zasady głosowania: Głos w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego może oddać każda osoba, która ukończyła 16 lat i mieszka w Małopolsce. Głosowanie potrwa do 5 października 2018 r.
Ważne! Można oddać 1 głos na zadanie w subregionie, w którym się mieszka – nie trzeba być zameldowanym. Jeśli odda się więcej głosów wszystkie głosy będą nieważne. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.bo.malopolska.pl .
Wyniki głosowania ogłoszone zostaną najpóźniej 30 listopada 2018 roku. Od ilości oddanych głosów będzie zależało czy projekt organizacji III Małopolskiego Festiwalu Muzyki Rozrywkowej w Borzęcinie zostanie sfinansowany przez Urząd Marszałkowski w Krakowie i odbędzie się w zaplanowanej szerokiej formule z bezpłatnym wejściem na imprezę dla wszystkich zainteresowanych.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu!!! Wywalczmy wspólnie budżet dla Największej Imprezy Lata 2019 roku w Regionie.

ug

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast