Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Zajęcia wakacyjne w Gminie Iwkowa

Zajęcia wakacyjne w Gminie Iwkowa

Gminny Ośrodek Kultury w Iwkowej, jak co roku, przygotował wiele atrakcyjnych zajęć dla dzieci i młodzieży, m.in. sypanki piaskowe, własnoręczne przygotowanie i dekorowanie  piniat urodzinowych czy  zajęcia mydlarskie, na których dzieci tworzyły swoje niepowtarzalne mydełka.

W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Rozwoju i Promocji Gminy Iwkowa zrealizowane zostały  teatralne i filmowe wakacje dla dzieci i młodzieży pn.”Niezła sztuka”.  W ramach projektu dzieci mogły uczestniczyć w spektaklu teatralnym pt. Czerwony Kapturek oraz wziąć udział w warsztatach aktorskich przygotowanych oraz prowadzonych przez grupę profesjonalnych aktorów z Teatru Nowego w Nowym Sączu. Zorganizowano również trzy wyjazdy do kina. Każdy z seansów dostosowany był do odpowiedniej grupy wiekowej. Projekt był współfinansowany przez Gminę Iwkowa, w ramach zadania publicznego Profilaktyk Uzależnień.

GOK Iwkowa

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast