Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Zajęcia z Latarnikiem w Brzesku

Zajęcia z Latarnikiem w Brzesku

5013 stycznia 2014r. w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku odbędą się pierwsze spotkania z Latarnikiem w ramach projektu Polska Cyfrowa Równych Szans. Spotkania kierowane są do osób po 50-tym roku życia, które chciałaby nabyć praktycznych umiejętności w poruszaniu się po Internecie.

Wszystkie spotkania z Latarnikiem są BEZPŁATNE, a ich tematyka zależy od potrzeb uczestników. Będzie można między innymi dowiedzieć się jak robić tanie zakupy przez Internet, jak porozmawiać z rodziną i znajomymi bez opłat czy wyszukiwać informacje lokalne. W trakcie zajęć będzie można zaznajomić się nie tylko z podstawową obsługą komputera czy Internetu, ale także uzyskać pomoc w obsłudze telefonu komórkowego, aparatu cyfrowego czy tabletu.

Więcej informacji o  spotkaniach można uzyskać w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzesku (Plac Targowy 10). Aby umówić się na spotkanie należy skontaktować się z Latarnikiem prowadzącym zajęcia: Magdalena Mitera, tel. 503 445 450.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast