Don't Miss
Home » Wiadomości » Zamiast parkingu – plac zabaw

Zamiast parkingu – plac zabaw

SONY DSCMieszkańcy bloku nr.2 przy ulicy Ogrodowej w Brzesku wywalczyli sobie zmianę decyzji o budowie parkingu dla samochodów. Pojazdów przybywa, a parkingów na osiedlach jest mało, ale decyzja, aby w części osiedlowego placu zabaw wybudowano miejsca parkingowe nie do końca spodobała się mieszkańcom.

– Udało nam się dojść do porozumienia z zarządcą osiedla w tej sprawie – mówi Piotr Baran, który jest przedstawicielem mieszkańców bloku nr. 2. – Doprowadziliśmy do powstrzymania inwestycji i przekształcenia jej w rozbudowę placu zabaw. Jestem po rozmowach na ten temat z burmistrzem. Urząd Miejski byłby w przyszłości inwestorem. W tej chwili czekamy na odpowiedź. Jest wielka szansa, że powstanie plac zabaw taki jak chcą mieszkańcy – dodaje Piotr Baran.

Na placu miałyby być zamontowana nowoczesne urządzenia do zabaw dla dzieci. Mieszkańcy z niecierpliwością czekają na podanie terminu, kiedy miałaby rozpocząć się budowa placu.

IB

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast