Nie przegap
Strona główna » Kultura » Zapraszamy na Dni Czchowa!

Zapraszamy na Dni Czchowa!

dni_czchowa_mJuż w najbliższy weekend zapraszamy na koncertowe lato w Czchowie! 27 i 28 lipca Dni Czchowa!

Wystąpią:
 • sobota: TURNIOKI, VIP 24, RELAX, FORTE
 • niedziela: 2 PLUS 1, FOLK AFERA, METRO BAND

Startujemy w sobotę o 18:00. Wystąpią zespół Relax, Forte i Vip 24. O 21-ej wystąpi gwiazda wieczoru zespół Turnioki. Zespół zaprezentuje muzykę góralską w różnych aranżacjach. Turnioki to zespół wyjątkowy i niepowtarzalny! Muzyka, którą wykonuje niesie ze sobą współczesny powiew góralskiego folku oraz ogromną ilość energii. To również połączenie góralskiego grania i śpiewania z rockiem, popem oraz reggae.

W niedzielę wszystkich miłośników wędkowania zapraszamy do udziału w Otwartych Zawodach Wędkarskich o PUCHAR BURMISTRZA CZCHOWA. Zbiórka o godzinie 8-rj na polu namiotowym poniżej Zapory w Czchowie.

O godzinie 16-tej zapraszamy na Rynek. Tutaj spędzicie Państwo ciekawe popołudnie!

Dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji. Od godziny 16-tej do 17-tej zapraszamy milusińskich do udziału w konkursie plastyczny pod nazwą „Chodź pomaluj mój świat …..”. Następnie o 17-tej rozpoczną się zabawy animacyjne na trawie. W programie zabawy rekreacyjne oraz zabawy z chustą animacyjną. Wśród zabaw najbardziej popularnych i lubianych znajdą się: tarcza strzelecka, rekin, sałatka owocowa, kolorowe wycieczki i kolorowe niebo. Tuż przed 19-tą przed sceną rozstrzygniemy konkurs na największą bańkę mydlaną. Wszystkich małych i dużych zachęcamy do zabrania ze sobą „urządzeń do produkcji baniek mydlanych”.

Będzie można również zadać pytanie Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Zespołowi Interdyscyplinarnemu w ramach Otwartego Dnia.

W ramach Dni Czchowa zostanie rozstrzygnięty konkurs na „Ciasto ze śliwką”. Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody dla 5 uczestników. Wręczenie nagród laureatom odbędzie się ok. godziny 17.50.

Od godziny 16-tej rozpocznie się akcja „Kup książkę dla biblioteki”, której podsumowanie nastąpi o godzinie 19-tej. Będą również występy zespołów dziecięcych. „Mali Czchowianie” wystąpią o godzinie 16.25, a „Złocoki” tuż przed 17-tą. O 17.40 swoje muzyczne umiejętności zaprezentuje Bartłomiej Kozdrój, a o 18-tej wystąpi METRO BAND z Rożnowa.

Dodatkową atrakcją będzie „Mennica z Muzeum Okręgowego w Tarnowie”, gdzie będzie można zaopatrzyć się w „unikatowe monety”.

Gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie jedna z największych legend polskiej muzyki zespół „2 plus 1″. Zespół wykona tak znane przeboje polskiej muzyki rozrywkowej jak: „Chodź pomaluj mój świat”, „Hej dogonię lato”, „Wstawaj szkoda dnia”, „Windą do nieba” czy „Iść w stronę słońca”.

    Na zakończenie koncertowego lata w Czchowie wystąpi Izabela Mytnik (znana z programu telewizyjnego XFaktor) wraz z Folk Aferą. Jest to zespół folkowy grający muzykę słoweńską. Wykonują także znane światowe przeboje w odjazdowej tyrolskiej aranżacji. Podczas tegorocznych Dni Czchowa około godziny 21.50 rozbłysną sztuczne ognie nad miastem.

     Mamy nadzieję, że każdy kto odwiedzi Czchów w ten weekend znajdzie dla siebie coś ciekawego.

     Na Dni Czchowa zapraszają Burmistrz Czchowa Marek Chudoba oraz Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Czchowie.

ORGANIZATORZY:

 • BURMISTRZ CZCHOWA
 • MIEJSKI OŚRODEK KULTURY SPORTU I REKREACJI W CZCHOWIE

WSPÓŁORGANIZATORZY:

 • STAROSTWO POWIATOWE W BRZESKU
 • MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ I ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH W CZCHOWIE
 • MIEJSKA KOMISJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
 • STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZIEMI CZCHOWSKIEJ
 • PARTNERZY:
 • MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W CZCHOWIE
 • STOWARZYSZENIE „NA ŚLIWKOWYM SZLAKU”
 • POLSKI ZWIĄZEK WĘDKARSKI – KOŁO CZCHÓW
 • MUZEUM OKRĘGOWE W TARNOWIE

WSTĘP WOLNY!!!

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast