Nie przegap
Strona główna » Kultura » Zaproszenie do dobrej zabawy – Waryś

Zaproszenie do dobrej zabawy – Waryś

Wójt gminy Borzęcin, Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie, Radny wsi Waryś, Sołtys i Rada Sołecka wsi Waryś serdecznie zapraszają na imprezę plenerową pn. „Piknik na trawie”, która odbędzie się 4-5 sierpnia 2012 roku w Warysiu.

Impreza adresowana jest do wszystkich dzieci z gminy Borzęcin, dla których przygotowano specjalne „LETNIE SHOW DLA DZIECI” prowadzone przez aktorów z Krakowa (m. in. konkursy sprawnościowe, plastyczne, malowanie twarzy, piosenki, gry, zabawy) oraz pracowników GOK Borzęcin. Organizatorzy zapewniają mnóstwo zabaw i konkursówdla dzieci w różnym wieku. To także okazja do miłego aktywnegospędzenia czasu na wolnym powietrzu.Również dorośli będą mogli spróbować swoich sił w konkursach rodzinnych.

Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie zapewnia darmowy dojazd dzieci na piknik z całej gminy Borzęcin oraz poczęstunek na pikniku. Wszystkie chętne dzieci do dowozu na imprezę proszę zgłaszać pod numer tel.: 14 6846013.
Dokładne godziny odjazdu autobusu z poszczególnych miejscowości gminy Borzęcin dostępne są pod w/w numerem.

Program imprezy:

Sobota, 04 sierpnia 2012 roku
12:00 – 16:00 Turniej w siatkówce plażowej o Puchar Dyrektora GOK.
Od 19:00 Zabawa taneczna przy muzyce zespołu „SOLTON-BAND”.

Niedziela, 05 sierpnia 2012 roku
początek od godz. 14:00:
– Finał rozgrywek w siatkówkę plażową.
– Konkursy rodzinne.
– Letnie show dla dzieci prowadzone przez aktorów z Krakowa (Konkursy sprawnościowe, plastyczne, malowanie twarzy, gry, piosenki, zabawy).
– Dyskoteka dla wszystkich.

GOK Borzęcin

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast