Nie przegap
Strona główna » Kultura » Zaproszenie na koncert After Day

Zaproszenie na koncert After Day

Trzy pytania do Łukasza Kornasia – lidera grupy AFTER DAY

Coraz więcej ostatnio After Day w życiu kulturalnym Brzeska?
Tak się złożyło, że teraz więcej koncertów gramy w samym Brzesku i okolicach. Może to dlatego, że od pewnego czasu próby zespołu odbywają się w RCKB. Wreszcie mamy komfortowe warunki do tego, aby tworzyć i dopracowywać podczas prób repertuar zespołu. Dzięki temu teraz więcej występujemy właśnie w Brzesku i okolicy. Ostatnio zagraliśmy kilka utworów podczas uroczystości otwarcia nowego brzeskiego rynku. Teraz przed nami koncert już w pełnym wymiarze czasowym w trakcie brzeskiego finału WOŚP.

Czego mogą spodziewać się w niedzielę, ci którzy przyjdą was obejrzeć i posłuchać?  
Tego co aktualnie najlepsze w naszym wydaniu. Pracujemy w tej chwili nad nowym repertuarem, do którego stopniowo włączamy własne kompozycje, ale ten występ będzie składał się jeszcze z coverów dobrze wszystkim znanych przebojów. Pojawią się zatem wielkie przeboje takich wykonawców jak na przykład Budka Suflera, Lady Pank i innych.

Zapowiada się w takim razie dobra zabawa?
Tak! Przecież rock’n’roll to przede wszystkim bardzo dobra zabawa. Lubimy grać stare polskie przeboje. To bardzo dobra muzyka, którą warto przypominać. Zapraszam w niedzielę wszystkich lubiących taką właśnie muzykę i zabawę na Plac Kazimierza. After Day startuje o 19.00 i będziemy grali aż do „Światełka do nieba”. Przed nami wystąpi też kilka zespołów, które warto posłuchać. Spotykamy się zatem w niedzielę na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Pełny wywiad z zespołem After Day w najnowszym numerze miesięcznika Informator Brzeski, który w sprzedaży już od 19 stycznia.

IB

Podobne artykuły
“%RELATEDPOSTS%”

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast