Nie przegap
Strona główna » Kultura » Zaproszenie na koncert After Day

Zaproszenie na koncert After Day

Trzy pytania do Łukasza Kornasia – lidera grupy AFTER DAY

Coraz więcej ostatnio After Day w życiu kulturalnym Brzeska?
Tak się złożyło, że teraz więcej koncertów gramy w samym Brzesku i okolicach. Może to dlatego, że od pewnego czasu próby zespołu odbywają się w RCKB. Wreszcie mamy komfortowe warunki do tego, aby tworzyć i dopracowywać podczas prób repertuar zespołu. Dzięki temu teraz więcej występujemy właśnie w Brzesku i okolicy. Ostatnio zagraliśmy kilka utworów podczas uroczystości otwarcia nowego brzeskiego rynku. Teraz przed nami koncert już w pełnym wymiarze czasowym w trakcie brzeskiego finału WOŚP.

Czego mogą spodziewać się w niedzielę, ci którzy przyjdą was obejrzeć i posłuchać?  
Tego co aktualnie najlepsze w naszym wydaniu. Pracujemy w tej chwili nad nowym repertuarem, do którego stopniowo włączamy własne kompozycje, ale ten występ będzie składał się jeszcze z coverów dobrze wszystkim znanych przebojów. Pojawią się zatem wielkie przeboje takich wykonawców jak na przykład Budka Suflera, Lady Pank i innych.

Zapowiada się w takim razie dobra zabawa?
Tak! Przecież rock’n’roll to przede wszystkim bardzo dobra zabawa. Lubimy grać stare polskie przeboje. To bardzo dobra muzyka, którą warto przypominać. Zapraszam w niedzielę wszystkich lubiących taką właśnie muzykę i zabawę na Plac Kazimierza. After Day startuje o 19.00 i będziemy grali aż do „Światełka do nieba”. Przed nami wystąpi też kilka zespołów, które warto posłuchać. Spotykamy się zatem w niedzielę na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Pełny wywiad z zespołem After Day w najnowszym numerze miesięcznika Informator Brzeski, który w sprzedaży już od 19 stycznia.

IB

Podobne artykuły
“%RELATEDPOSTS%”

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast