Don't Miss
Home » Wiadomości » Zaproszenie na Śliwkową Gimnazjadę w ZSP w Czchowie

Zaproszenie na Śliwkową Gimnazjadę w ZSP w Czchowie

sliwkaStowarzyszenie Dobroczynne „Iskierka Nadziei” działające przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie realizuje projekt pod nazwą „Wiosenna Śliwkowa Gimnazjada”. Celem zadania jest podniesienie jakości życia mieszkańców obszarów wiejskich poprzez organizację przedsięwzięcia o charakterze promocyjno–rekreacyjnym.

Wiosenna Śliwkowa Gimnazjada to działanie innowacyjne na skalę obszaru. Skierowana jest do grupy około 400 osób z obszarów LGD. Realizacja zadania obejmuje wszystkie zasoby (kulturalno-historyczne i przyrodnicze). Dla uczestników przewidziano „quizy ze śliwką w tle”, prezentacje multimedialne, wystawy tematyczne i degustację potraw z produktów lokalnych. Dodatkowo – gimnazjaliści zmierzą się w rywalizacji sportowej, walcząc o medale i nagrody.

Projekt przyczyni się do wzmocnienia partnerstwa trójsektorowego (publicznego, społecznego i gospodarczego). W ramach zadania zostanie zrealizowana promocja obszaru Śliwkowego Szlaku, polegająca na konkretnych i trwałych działaniach.

Wszystkich zainteresowanych produktami lokalnymi zapraszamy do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie już 20 listopada 2014.

Program Wiosennej Śliwkowej Gimnazjady:
900 – 1050 – Quizy ze śliwką w tle, zapoznanie z produktami lokalnymi, prezentacje i wystawy promujące walory przyrodnicze i historyczne obszarów LGD, degustacja potraw z produktów lokalnych.
11 00 – Oficjalne rozpoczęcie Wiosennej Śwlikowej Gimnazjady.
1115 – Początek rywalizacji sportowej.
1300 – Ogłoszenie wyników, wręczenie medali i nagród.
1330 – 1500 Quizy ze śliwką w tle, zapoznanie z produktami lokalnymi, prezentacje i wystawy promujące walory przyrodnicze i historyczne obszarów LGD, degustacja potraw z produktów lokalnych.

sliw

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Dobroczynne „Iskierka Nadziei” i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju, PROW na lata 2007-2013. Instytucja zarządzająca PROW 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

ZSP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast