Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Zatrzymani włamywacze

Zatrzymani włamywacze

policjaSukcesem zakończyła się akcja policjantów z Brzeska i Czchowa – 26 sierpnia 2013 r. w bezpośrednim pościgu zatrzymali oni trzech mężczyzn, sprawców kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego w gminie Gnojnik.

Swój początek zdarzenie miało około godziny 12:00, kiedy to policjanci Komisariatu w Czchowie otrzymali zgłoszenie o włamaniu do budynku mieszkalnego. Działania na miejscu z użyciem psa tropiącego, a następnie pościg po ulicach Brzeska, doprowadziły do zatrzymania trzech mieszkańców Śląska (w tym obywatela Ukrainy), w wieku 23, 35 i 56 lat.

Przy zatrzymanych znaleziono sprzęt pomocny do dokonywania włamań, a także rękawice i broń sygnałową. Co najważniejsze, policjanci odzyskali wszystkie skradzione przedmioty, w tym sprzęt komputerowy i biżuterię. Rzeczy te sprawcy ukryli w samochodzie; przedstawiały one znaczną wartość.

Decyzją Sądu Rejonowego w Brzesku mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na okres dwóch miesięcy, a policjanci sprawdzają, czy mężczyźni mają związek z innymi włamaniami na terenie powiatu brzeskiego, zaistniałymi w ostatnim czasie.

KPP Brzesko

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast