Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Zatrzymani włamywacze

Zatrzymani włamywacze

policjaSukcesem zakończyła się akcja policjantów z Brzeska i Czchowa – 26 sierpnia 2013 r. w bezpośrednim pościgu zatrzymali oni trzech mężczyzn, sprawców kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego w gminie Gnojnik.

Swój początek zdarzenie miało około godziny 12:00, kiedy to policjanci Komisariatu w Czchowie otrzymali zgłoszenie o włamaniu do budynku mieszkalnego. Działania na miejscu z użyciem psa tropiącego, a następnie pościg po ulicach Brzeska, doprowadziły do zatrzymania trzech mieszkańców Śląska (w tym obywatela Ukrainy), w wieku 23, 35 i 56 lat.

Przy zatrzymanych znaleziono sprzęt pomocny do dokonywania włamań, a także rękawice i broń sygnałową. Co najważniejsze, policjanci odzyskali wszystkie skradzione przedmioty, w tym sprzęt komputerowy i biżuterię. Rzeczy te sprawcy ukryli w samochodzie; przedstawiały one znaczną wartość.

Decyzją Sądu Rejonowego w Brzesku mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na okres dwóch miesięcy, a policjanci sprawdzają, czy mężczyźni mają związek z innymi włamaniami na terenie powiatu brzeskiego, zaistniałymi w ostatnim czasie.

KPP Brzesko

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast