Nie przegap
Strona główna » Sport » Zawisza Bydgoszcz : Okocimski Brzesko – 4:0 zdjęcia/video

Zawisza Bydgoszcz : Okocimski Brzesko – 4:0 zdjęcia/video

Zawisza gra coraz lepiej. W meczu z Okocimskim Brzesko bydgoszczanie zdobywali bramki godne faworyta I ligi.

Adrian Błąd zagrał ze środka boiska na lewą stronę. Piotr Petasz od razu idealnie dośrodkował do wbiegającego w pole karne Pawła Abbotta, a ten z łatwością zdobył pierwszą bramkę meczu. Choć pierwsza połowa w wykonaniu Zawiszy była daleka od ideału, to bramka od niego mocno nie odbiegała. W drugiej połowie z wielką łatwością po rzucie rożnym na 2:0 podwyższył Kopacz. Przy kolejnej bramce zawiszanie z łatwością rozklepali obronę rywali. Wyprowadzający kontratak Paweł Zawistowski podał do Jakuba Wójcickiego, a ten idealnie obsłużył Adriana Błąda. Czwartą bramkę zdobył z rzutu karnego Paweł Abbott.

– Mam już pięć bramek, ale to wciąż mało. Nie postawiłem sobie konkretnego celu jeśli chodzi o liczbę goli, nie chcę nakładać na siebie dodatkowej presji – mówi wicemistrz Polski w barwach Ruchu Chorzów.

Okocimski nie postawił trudnych warunków, ale Zawisza zagrał w drugiej połowie na dobrym poziomie. Trener Jurij Szatałow tonował jednak nastroje. – Nie jesteśmy zadowoleni z gry przed przerwą, ale potem było już lepiej. Zdobywaliśmy bramki, ale dalej w naszej grze jest dużo mankamentów. Zespół jest sklejony na nowo i brakuje zrozumienia i zgrania, choć wygląda to coraz lepiej – powiedział szkoleniowiec Zawiszy.

Zawisza Bydgoszcz – Okocimski Brzesko 4:0

Bramki: Abbott (38., 64 k.), Kopacz (50.), (Błąd 57.)

Zawisza: Witan – Stefańczyk, Kopacz, Skrzyński, Piotr Petasz – Jakub Wójcicki (60. D. Mąka), Zawistowski, Jankowski (64. Hermes), Masłowski (68. Leśniewski), Błąd – Abbott.

Okocimski: Mieczkowski – Wieczorek, Jacek, Urbański, Bella – Szałęga, Jeriomenko, Wojcieszyński (66. Baliga), Darmochwał (80. Ogar), Łytwyniuk (70. Pyciak) – Zaniewski.

 

Galeria zdjęć

sport.pl <==

 

Video

Zawisza – Okocimski KS Brzesko 4:0 – bramki

Zawisza – Okocimski KS Brzesko – skrót meczu

Zawisza – Okocimski KS Brzesko – konferencja pomeczowa

sport.pl

 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast